Fikret Sarıer
Şirket Yetkilisi
+90 0532.4950560
+90 0212.5605056-57
Venüs Sarıer
Gayrimenkul Danışmanı
+90 0212.5605056-57
EMLAK DANIŞMANLIĞI

SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ

ÖYKÜ EMLAK -GAYRİMENKUL HİZMETLERİ:

1.Gerçek hak sahiplerinin talebi üzerine ve karşılıklı yapılan yazılı akde dayanılarak gayrimenkullerin kiralanması hususunda aracılık hizmetini yapmak ve bu amaçla pazarlama faaliyetinde bulunmak. 2.Gerçek hak sahiplerinin talebi üzerine ve karşılıklı yapılan yazılı akde dayanarak gayrimenkullerin alım – satım işlerine aracılık etmek ve bu amaçla pazarlama faaliyetinde bulunmak. 3.Gayrimenkulle ilişkin konularda danışmanlık yapmak. 4.İlgililerin talebi üzerine beyanname vb. belgeleri doldurmak. 5.İlgililerin isteği üzerine tapu işlemlerini,onların adına gerçekleştirmek. 6. İlgililerin isteği üzerine ,dekorasyon ve inşaat ile ilgili taleplerini en uygun imkanlarla temin etmek.

ÖYKÜ EMLAK -SİGORTA İŞLEMLERİ:

Konut poliçelerimiz ile ev ve eşyalarınızı çeşitli risklere karşı koruyabilirsiniz Tek bir poliçe ile işyeriniz için çok sayıda rizikoyu teminat altına almak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Genel Sigortanın İşyerleri için Süper Güvence paketi işyerinizin en az eviniz kadar önemli olduğu bilinciyle süper bir paket sunuyor. Günlük hayatımızın vazgeçilmez gereksinimlerinden olan aracınızla ilgili bir sorun yaşamadan önleminizi alın. Genel Sigorta’nın kasko paketi size, çok özel bir hizmet sunuyor.. Kaskonuz Genel Sigorta’dan ise Tek bir poliçe ile aracınız için çok sayıda rizikoyu teminat altına alırsınız.. Genel Sigorta’nın İstanbul ‘da başlattığı ‘Yedek Arabanız Var’ uygulaması ile de aracınız son derece çağdaş ve ileri teknoloji ile donatılmış Genel Servis’te onarılırken size yeni bir araç tahsis edilir.VE SAĞLIK...Hayattaki en önemli şey sağlığınızı teminat altına alıyoruz..

Hizmetlerimiz Firmamızın verdği hizmetlerin listesi OYKU EMLAK-FİKRET SARIER,Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza OYKU EMLAK-FİKRET SARIER Firmamızın verdği hizmetlerin listesi